Farba suchościerlana

Portfolio Categories: Farby.

Namaluj własną białą tablicę!
Zamień dowolną powierzchnię w suchościeralną tablicę; może to być duża ściana, drzwi, komoda czy stara tablica.
Możesz dać wyraz twoim myślom czy wybuchom kreatywności: organizuj, przedstawiaj, ucz.
Połącz Farbęsuchościerlaną z Farbąmagnetyczną, a wszystko będzie możliwe: używaj magnesów na tej samej powierzchni, na której rysujesz czy piszesz.

Ze Farbąsuchościerlaną nie będzie ci już potrzebna tradycyjna biała tablica, bo suchościeralna powierzchnia sama, w stylowy sposób, wkomponuje się teraz we wnętrze. Zagracające twoje biuro tablice zostaną zastąpione po prostu pisaniem na murach. Które zawsze są w zasięgu, gdy ich potrzebujesz.

Farba Suchościeralna jest więc idealna do gustownego wystroju domu, biur, szkół, gdziekolwiek chcesz dać upust swojej wyobraźni!
Farbasuchościerlana można idealnie połączyć z Farbąmagnetyczną, wykorzystaj na tej samej powierzchni magnesy i zyskaj prawdziwą magnetyczną białą tablicę.
Farba suchościerlana w skrócie

  • Farba suchościerlana jest farbą na bazie wody, która jest łatwa w nakładaniu i bezpieczna w użyciu (profesjonalnym) we wnętrzach, nawet w najbardziej wymagających otoczeniach.
  • Ponieważ nie zawiera (0%) Lotnych Związków Organicznych (LZO), jest bezzapachowa, jest bezemisyjna w trakcie wysychania i w związku z tym jest przyjazna dla ludzi i dla środowiska.
  • Po prostu pokryj dowolną gładką powierzchnię farbą i zacznij tworzyć.
  • Dostępna biała i transparentna.
  • Używając transparentnej Farba suchościerlana na ciemniejszej powierzchni, skorzystaj z kredowych markerów i daj się zaskoczyć efektem niezwykle żywych kolorów.

Niekończące się możliwości
Farba suchościerlana jest ekstremalnie uniwersalna. W domu, do zabawy, w biurze, w sklepach czy na rynku, w edukacji czy służbie zdrowia, Farba suchościerlana jest prostym i najlepszym rozwiązaniem!

W Domu
Pozwól twoim ścianom mówić…
Po prostu pisz czy rysuj gdziekolwiek chcesz: użyj ścian, komody, szafy, drzwi i czegokolwiek, gdzie użyłeś Farbasuchościerlana
Skuteczna w kuchni, raj dla dzieci w ich pokoju! Nałóż pod nią „farbęmagnetyczną” warstwę i wieszaj też notatki czy rysunki na tej samej powierzchni, wykorzystując magnesy.

W Pracy
Bez tablic suchościeralnych zagracających twoje biuro…
Pokaż swoją kreatywność i skuteczność: nie ogradzaj się białymi tablicami, ale korzystaj z całych ścian, to zabawa dla każdego! Uwolnij kreatywność i efektywność. Wykorzystaj magnetyzm i zwiększ efekt magnesami, aby przeglądać, planować, tworzyć, bawić się. Przełóż impulsy twoich współpracowników na siłę napędową waszej organizacji.

W Szkole
Nauka przez zabawę…
Dzieci uwielbiają szkicować i pisać. Jak wiadomo najchętniej po ścianach. Dlaczego nie stymulować pisania i rysowania, dodatkowo ćwiczyć to w połączeniu ze współpracą i literowaniem, uwalniając ich kreatywność – wszystko w jednym.

Wszędzie
Łącz funkcje, twórz przeglądy, kategoryzuj możliwości…
Gdziekolwiek znajdziesz płaską powierzchnię, wykorzystaj ją w inny sposób: stwórz możliwość, aby ktokolwiek mógł wyrazić swoje myśli i kreatywność. W połączeniu z farbą magnetyczną jako podkładem, wykorzystaj na tej samej powierzchni magnesy i stwórz własną, prawdziwą magnetyczną tablicę suchościeralną. DUŻĄ białą tablicę, oczywiście!

 

przejdz