System usuwania rys


Niezastąpiony system GlassRenu

The Glass Scratch Removal System jest pierwszym na rynku przemysłowym rozwiązanie do usuwania zadrapań oraz wżer kwasowych ze szkła. Niezależnie od wielkości zniszczeń oraz głębokości do każdego rodzaju szkła. Dzięki GlassRenu będziesz mógł naprawić 75%-95% szklanych paneli, które wcześniej musiałeś wymienić, a to wszystko za część kosztów oraz czasu jakie trzeba poświecić na całkowitą wymianę.

Opatentowany system suchego szlifowania

GlassRenu to opatentowany system suchego szlifowania który umożliwia całkowitą odnowę przejrzystości oraz połysku szkła, poprzez usunięcie nawet najgorszych uszkodzeń, bez jakichkolwiek zniekształceń. System GlassRenu jest uniklany na tle innych systemów usuwających zadrapania i szlifujących na mokro. Naprawa przebiega niezwykle szybko – bez bałaganu oraz skomplikowanych ustawień. Nasi użytkownicy z różnych kontynentów są zachwyceni swoimi rezultatami. Część z nich nie wierzy że powierzchnia szkła została naprawiona, całkowicie wymieniona.

Profesjonalne narzędzia dla specjalistów od szkła

System GlassRenu odmienił cały przemysł naprawy szkła na zawsze. Specjaliści od szkła w niektórych krajach stali się bardziej efektywni, zyskowni oraz zdolni do naprawy szkła, które wcześniej mogło być tylko wymienione.

GlassRenu jest pierwszym przemysłowym rozwiązaniem do szybkiego usuwania niedoskonałości oraz uszkodzeń ze szkła.

GlassRenu™ Europe jest cześcią Gratch International, oferującą pełną linie produktów do renowacji zadrapań oraz pozostałości po graffiti do każdego rodzaju szkła. GlassRenu jest pierwszym przemysłowym rozwiązaniem do szybkiego usuwania niedoskonałości oraz uszkodzeń ze szkła. System został tak zaprojektowany aby usuwać najbardziej popularne uszkodzenia ze szkła oraz pozwala w łatwy i szybki sposób odnowić całą powierzchnię.

Cały system składa się z najlepszych komponentów dostępnych na rynku. Kombinacja złożona z staranie zaprojektowanych, kolorowych Renudisks™, GlassRenu Polishing Compound o zaawansowanej formule, zapewnia szybką i skuteczną naprawę uszkodzonego szkła.

przejdz