Zmywacz do graffiti


Już od póżnych lat 80-tych griffiti jest szeroko znanym pojęciem jednak nie często kojarzy się ze sztuką i tak może być też nazywane. W większości przypadków są to jednak niezamawiane i nielegalne “ozdoby”, nierzadko na zabytkowych budynkach oraz monumentach.

Graffiti Bebop
Dzięki Gratch International można w łatwy i profesjonalny sposób pozbyć się tego problemu. Jesteśmy z dumni z tego, że jesteśmy producentami Gratch Graffiti Remover (Zmywacz do Graffiti Gratch). Jest to unikalny środek do zmywania graffiti o niezrównanych właściwościach. Jesteśmy także producentem specjalnego systemu do zabezpieczania powierzchni przed niechcianymi “ozdobami”.

Zmywacz do graffiti Gratch to unikalny produkt, który może być używany niemal na każdy rodzaj powierzchni bez niszczenia jej. Nasz produkt charakteryzuje się szybką aplikacją, wysoką wydajnością oraz oczywiście niewiarygodną wręcz skutecznością.

Zmywacz do graffiti GRATCH nadaję się niemal do każdej powierzchni, zarówno gładkiej jak i porowatej. Jest biodegradowalny.
Można go aplikować na budynki (beton, cegła, malowana powierzchnia), autobusy i pociągi (lakier, wnętrze, gumę, szkło), budki telefoniczne, sygnalizację świetlną czy skrzynki pocztowe. Działa szybko i skutecznie. Wystarczy obficie spryskać zmywaczem do graffiti GRATCH zabrudzoną powierzchnię i zostaić na 1-10 minut (w zależności od rodzaju powierzchni). Po jakimś czasie graffiti zacznie spływać.

 

GRATCH SRA Shadow Remover usuwa nawet najtrudniejsze do zmycia griffiti z porowatej powierzchni w szybki i łatwy sposób.

Wystarczy spryskać obficie GRATCH SRA Shadow Remover zabrudzoną powierzchnię i zostawić na 1-10 minut ( w zależności od rodzaju powierzchni). Graffiti zmoczy się i zacznie spływać.

przejdz